Exercises:
I. Work with your partner. Student A asks about the things below.
Student B has the price list on right. Use this model.
1. A: How much is this Parker pen?
Does this parker pen cost?
B: Oh, it’s not.
That one’s Cross pen.
A: And what about this cost?
B: It’s $ 25.35