Develop a plot of the average cost per versus production quantity for the housewares appliance assembly department of Ace-One, Inc., that has a fixed cost of $160,000 per year and a variable of $4.00 per unit;use it to answer the following questions. (a)At what quantity is a $5 per unit average cost justified? (b) If the fixed cost increases 200000 plot t new on same graph and estimate the tity that justifies an average cost o $6 per unit