.J. Juice Company sells bags of oranges and cartons of orange juice. O.J. grades oranges on a scale of 1 (poor) to 10 (excellent). At present, O.J. has on hand 100,000 lb of grade 9 oranges and 120, 000 lb of grade 6 oranges. The average quality of oranges sold in bags must be at least 7, and the average quality of the oranges used to produce orange juice must be at least 8. Each pound of oranges that is used for juice yields a revenue of $1.50 and incurs a variable cost (consisting of labour costs, variable overhead costs, inventory costs etc.) of $1.05. Each pound of oranges sold in bags yields a revenue of 50 cents and incurs a variable cost of 20 cents. Formulate and LP to help O.J. maximize profit.